UAB TORAS LT – jauna, ambicinga, stipriai auganti siuntų pervežimo kompanija.
Sparčiai besiplečiantis nuolatinių klientų ratas skatina modernizuoti paslaugas siekiant greito ir patogaus siuntų pristatymo. Kvalifikuoti darbuotojai, bei unikali verslo valdymo sistema užtikrina itin aukštą paslaugų kokybę.

Daugelio darbuotojų patirtis pervežimų srityje siekia 8 metus. Unikali verslo valdymo sistema padeda efektyviai administruoti klientus, suteikia galimybę realiu laiku internetu sekti siuntas. Nuolat investuojama į transportą, automobilių parke ne senesni kaip 5 metų automobiliai. Nuo 2013 metų esame įtraukti į oficialų pašto paslaugų teikėjų sąrašą. Su kiekvienu klientu sudarome pervežimo sutartį, išrašome sąskaitas, suteikiame visas garantijas.
ĮMONĖS PRIVALUMAI:
Žmonės/darbuotojai.
Visi UAB TORAS LT darbuotojai laisvai kalba anglų, rusų kalbomis. Vidutinė vairuotojų darbo kelyje patirtis 10 metų. Vairuotojai mandagūs ir paslaugūs, padeda atnešti iki automobilio ar nunešti iki durų siuntą. Tai yra įtraukta į vairuotojų pareigybines nuostatas. Jūsų patogumui, operatoriai užsakymus priima ir konsultuoja nuo 08:00 valandos iki 22:00 valandos .

Darbo principai, vertybės.
Nuoširdus dėmesys klientams, partneriams ir darbuotojams siekiant spręsti problemas ir užduotis.
Didelė atsakomybė duoti ir ištęsėti pažadus, vykdyti prisiimtus įsipareigojimus.
Profesionalus augimas ir tobulėjimas siekiant aukščiausios siuntų paslaugų kokybės.
Punktualumas – tai mūsų kompanijos rekvizitas, kurio siekiame kiekviename žingsnyje.
Puikiai sustyguotas komandinis darbas vykdant užsakymus yra esminė sąlyga siekiant lyderystės.
Vizija (ateitis, ko siekiame).
Mes siekiame sumažinti laiko atstumą tarp siuntėjo
ir gavėjo. Musų tikslas – operatyvumas,
operatyvumas, operatyvumas!
Misija (dabartis, ką darome).
Pasitelkę moderniausias priemones atsakingai ir
profesionaliai dirbame, kad Jūsų siuntiniai greitai,
saugiai ir pigiai pasiektų adresatą.
Socialinė atsakomybė.

Mūsų įmonė siekia būti aktyvia bendruomenės nare bei prisidėti prie visuomenės socialinės raidos ir gerovės augimo. Nuo pat įkūrimo teikiame nemokamas pervežimo paslaugas visuomeninėms ir labdaroms organizacijoms. Ypač tokių pervežimų padaugėja prieš Kalėdas ir naujuosius metus, kai geros širdies tautiečiai siunčia žaislus, rūbus, vaišes iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą labdaroms organizacijoms. Turime ir nuolatiniu geradarių, kurie reguliariai siunčia paramą VŠĮ.
"Ištiesk pagalbos ranką" ir Širvintų savivaldybės socialinės paramos skyriui , kurie pasirūpina, kad parama pasiektu tuos kuriems labiausiai jos reikia. Pagal galimybes su dideliu džiaugsmu padedame pervežti tiek mažas siuntas, tiek stambesnius krovinius.
Direktoriaus žodis.


Siuntų verslas yra itin dinamiškas. Kasdieninėje veikloje tenka operatyviai dėlioti maršrutų grafikus, organizuoti užsakymų įvykdymą, bendrauti su klientais. Tik nuolatinis siekimas tobulinti darbų organizavimo procesą mums leidžia lyderiauti siuntų gabenimo į Angliją, Škotiją ir Norvegiją srityje.

Mes žinome, ko reikia, kad mūsų klientas būtų patenkintas: greito ir saugaus siuntų gabenimo už patrauklią kainą. Esame patikimi ir punktualūs. Atsakingai daliname ir ištęsime duotus pažadus, todėl galime didžiuotis vis didėjančiu nuolatinių klientų ratu.
SEKITE MUS
2015 © CARUSALE.LT
SVETAINĖS MEDIS
KONTAKTAI
UAB TORAS LT
Adresas: Pajuostės pl. 36A
Panevežys LT-36104
Kodas: 302975420
PVM: LT100007436613
A/S LT677181500014467427
 
Tel. Nr. LT: +370 632 97999
Tel. Nr. LT: +370 630 06033
Tel. Nr. LT: +370 690 97447
Tel. Nr. UK: +44 747 4910444
Tel. Nr. UK: +44 756 2771639
E-mail: uabtoras@gmail.com